BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 7563122
nr 756 3122
Takarmatur
Pendeln, AJ, Arne Jocobsen, diameter: 52
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
750 kr
måndag 30 april 2012
kl 17:18:18
300 kr
500 kr
600 kr
600 kr
700 kr